S: Az Bulunur R: Nadir RR: Çok Nadir RRR: Çok Çok Nadir
RRRR: Aşırı Nadir RRRRR: En Nadir UQ: Tek Örnek
Ç: Çil ÇA: Çil Altı ÇÇT: Çok Çok Temiz ÇT: Çok Temiz
T: Temiz H: Haliyle DV: Düzeltme Var İD: İptal Delikli
ZD: Zımba Deliği Var KÇ: Kulptan Çıkma HDV: Hafif Düzeltme Var
TSÖ: Tashih-i Sikke Öncesi FDC: Fleur de Coin (Madeni Paralar için ÇİL+)
Bids
2 4Share
Your Maximum Bid: TL
Current Price: TL Losing Winning
T.C. 1937 50 Kurush
Silver 6,01 g.
RR UNC
Estimated Value: 12.000 TL / 816 USD
Bids
2 3Share
Your Maximum Bid: TL
Bids
2 5Share
Your Maximum Bid: TL
T.C. 1934 100 Kurush
Silver 11,88 g.
UNC
Estimated Value: 3.000 TL / 204 USD
Bids
2 15Share
Your Maximum Bid: TL
Bids
2 18Share
Your Maximum Bid: TL
T.C. 1938 1 Lira
Silver 12,00 g.
RR AU patina at the back and front sides
Estimated Value: 9.000 TL / 612 USD
Bids
2 7Share
Your Maximum Bid: TL
Bids
2 7Share
Your Maximum Bid: TL
T.C. 1940 İnönü 1 Lira
Silver 11,96 g.
UNC
Estimated Value: 1.100 TL / 75 USD
Bids
2 8Share
Your Maximum Bid: TL
T.C. 1941 İnönü 1 Lira
Silver 11,93 g.
UNC
Estimated Value: 1.000 TL / 68 USD
Bids
2 5Share
Your Maximum Bid: TL
Bids
2 7Share
Your Maximum Bid: TL
Bids
2 3Share
Your Maximum Bid: TL
Bids
2 6Share
Your Maximum Bid: TL